Google+

Twój koszyk jest pusty.

Dane osobowe
  • Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Kazimierz Wielgolewski prowadzący działalność gospodarczą pod PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE DARPOL KAZIMIERZ WIELGOLEWSKI ul. Żwirki i Wigury 36, 06-100, z którym mogą Państwo skontaktować się korespondencyjnie bądź pisząc na adres e-mail: kontakt@tkaninydarpol.pl.

    W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych informujemy, że mają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do nich, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo do przenoszenia tych danych oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Nie zamierzamy przekazywać Państwa danych osobowych do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej. W toku przetwarzania Twoich danych możemy przekazywać je następującym kategoriom odbiorców: operatorom systemu informatycznego, dostawcom usług pocztowych.

    Podanie adresu e-mail jest niezbędne do zawarcia oraz wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną w postaci usługi utworzenia i prowadzenia konta w serwisie (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Podane dane osobowe mogą być również przetwarzane w celach w celu rozpatrzenia reklamacji, jak również obsługi, dochodzenia i obrony w razie zaistnienia wzajemnych roszczeń, w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

    Podanie adresu e-mail jest zawsze dobrowolne i nie jest wymogiem ustawowym, ale jest konieczne aby założyć i prowadzić Państwa konto w naszym serwisie.

    Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla wykonania umowy - po tym okresie do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń lub do momentu wygaśnięcia obowiązków przechowywania danych wynikających z przepisów prawa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl